DNO RUCHOME


Art. 9050/TYP 2

 

Dno ruchome jest to pozioma platforma montowana wewnątrz niecki basenowej, której wysokość może być dowolnie regulowana przez użytkownika. Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwala na ustawienie dowolnej głębokości całego basenu lub jego części. Umożliwia to optymalne i wszechstronne wykorzystanie niecki basenowej, dostosowując ją do potrzeb różnych grup użytkowników.

 

Dno ruchome jest wykonane zgodnie z obowiązującymi normami dotyczącymi wyposażenia basenów pływackich PN EN 13451-1:11 zarówno TYP I (pływające) jak i TYP II (mechaniczne) a także spełnia wymogi FINA. Konstrukcja dna jest wykonana ze stali nierdzewnej a poszycie zewnętrzne stanowią panele antypoślizgowe w dowolnej kolorystyce z palety kolorów RAL., na którym wyznaczone są pasy torowe w kolorze czarnym. Poszycie jest wykonane w sposób umożliwiający swobodną cyrkulację wody w niecce. Powierzchnia poszycia spełnia wymogi norm dotyczących antypoślizgowości.

 

Materiały stosowane do wykonania dna ruchomego są odporne na działanie chemii basenowej i promieniowanie UV zgodnie z obowiązującymi normami. System napędowy dna ruchomego nie zawiera żadnych elementów będących potencjalnym zagrożeniem dla użytkowania umieszczonych w niecce basenowej.

 

Po więcej szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt.